Zuchy z 24 DGZ Leśni Tropiciele wzięły udział w wyjątkowej grze podsumowującej całoroczną realizację sprawności „Gwiazdy Zuchowe”.
Podczas gry na uczestników czekało wiele ciekawych zadań. Zuchy musiały m.in.: pokonać tor przeszkód, trzymając się za ręce, dopasować zdania do odpowiedniego Prawa Zuchowego, rozpoznawać drzewa po liściach, odgadywać tropy zwierząt, wspólnie zbudować wieżę, wykazując się współpracą i zaangażowaniem, odnaleźć ukryte przedmioty.
Za każde poprawnie wykonane zadanie szóstki otrzymywały fragment gwiazdki , którą na zakończenie należało ułożyć w całość.
Szczególnym momentem była chwila refleksji .
Każdy Zuch mógł napisać, co udało mu się osiągnąć w mijającym roku oraz z czego jest najbardziej dumny.
Na zakończenie wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka – pyszne lody!
Dziękujemy wszystkim Zuchom za obecność na zbiórkach, zaangażowanie, aktywny udział i wspaniałą współpracę przez cały rok. Jesteśmy z Was bardzo dumne!
Życzymy Wam udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji!