W dniach 4–6 maja uczniowie klas 5a i 5b uczestniczyli w wyjątkowym wyjeździe do Halo Mazury - Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Dzieci w Lidzbarku Welskim. Wycieczka została zorganizowana w ramach programu „Zielona Szkoła – Aktywny Uczeń” i była doskonałą okazją do aktywnego spędzania czasu, integracji oraz wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. ☀️😊
Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji i emocjonujących wyzwań. Uczniowie wzięli udział aż w 18 aktywnościach, m.in.: wspinaczce skałkowej 🧗, archery games 🏹, jeździe na segwayach, zorbing-u, water ball, strzelnicy łuczniczej i wiatrówkowej, baloniadzie 🎈, gladiatorach, dużych piłkarzykach ⚽, budowaniu tratw 🚣, jeździe quadami i gokartami, mega jendze oraz parku linowym.
W czasie wolnym dzieci korzystały również z boiska Orlik, boisk do koszykówki i siatkówki 🏀🏐, sali multimedialnej, placu zabaw oraz wielu innych atrakcji. Były to trzy dni pełne radości, uśmiechu, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień. 💚
😊To z pewnością wyjazd, który na długo pozostanie w pamięci uczestników! 🌟📸