Z okazji 550 lecia urodzin Mikołaja Kopernika odwiedził naszą szkołę Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Gustaw Marek Brzezin w towarzystwie Wójta Gminy Iłowo-Osada Sebastiana Cichockiego. Przybyłych na uroczystości przywitał dyrektor szkoły Piotr Olszewski. Podczas wizyty został uroczyście otwarty i poświęcony plac zabaw dla przedszkolaków. Na ręce Marszałka oraz Wójta złożone zostały podziękowania za wieloletnią, owocną współpracę oraz gotowość do dalszych działań na kanwie oświatowej. W imieniu Rady Pedagogicznej pracowników administracji i obsługi, a także całej społeczności uczniowskiej podziękowania złożyli dyrektor Piotr Olszewski oraz wicedyrektor Małgorzata Balicka. Pan Marszałek wziął udział w uroczystym apelu z okazji urodzin patrona szkoły przygotowany przez nauczycieli I.Kosakowską, S. Pawłowskiego, B. Nowosada, R. Jarzembowską, G. Liedtke oraz uczniów klasy 8b i 4a. Dzieci i młodzież przedstawiły montaż słowno-muzyczny związany z postacią Mikołaja Kopernika oraz historią naszej szkoły. Pan Marszałek wspólnie z Wójtem Gminy Sebastianem Cichockim przecieli wstęgę na tablicy i pomniku Mikołaja Kopernika. Oddali hołd naszemu patronowi poprzez złożenie kwiatów pod pomnikiem.
Zdjęcia również w naszej galerii: https://zsilowo.edupage.org/?#photos:album:20