12 czerwca uczniowie klasy 2a i 2b podczas całodniowej wycieczki do Warszawy zwiedzali Stare Miasto, poznając dziedzictwo narodowe. Uczyli się również przez doświadczanie w Centrum Nauki Kopernik, a także zwiedzali stadion PGE Narodowy. ⚽🔬
Na Starym Mieście pani przewodnik prowadziła dzieci szlakiem legend, które w niezwykle ciekawy sposób opowiadała. 📖🏰 W Centrum Nauki Kopernik każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie, rozwijać swoje zainteresowania i poszerzać horyzonty. 🌍✨
Natomiast PGE Narodowy to miejsce, które zachwyca swoją infrastrukturą, wielkością i rozwiązaniami technicznymi, szczególnie bliskimi wszystkim kibicom piłki nożnej. ⚽🏟️
Uczniowie mieli również okazję zakupić pamiątki z Warszawy oraz zjeść posiłek na Starówce. 🎁🍽️
Do domu wrócili bardzo zadowoleni, zapewniając, że z pewnością jeszcze tu wrócą, aby dalej poznawać naszą stolicę. 😊❤️🇵🇱