• Sadzenie lasu

•      Uczniowie klas 3a i 3b, dnia 12 kwietnia wzięli udział w akcji sadzenia lasu. Zorganizowanie tego wydarzenia było możliwe dzięki wsparciu Leśnictwa Narzym Nadleśnictwo Dwukoły. Dzięki ogromnemu zapałowi i zaangażowaniu dzieci udało się posadzić wiele nowych drzewek. Dodatkowo uczniowie dowiedzieli się, dlaczego wycina się drzewa i nasadza się nowy drzewostan. Po ciężkiej pracy dzieci usmażyły sobie kiełbaski, które zjadły z wielkim apetytem.

Była to niesamowita przygoda nad, którą czuwał leśniczy Pan Jan Kochański, któremu serdecznie dziękujemy za możliwość odbycia wspanialej lekcji przyrody. Dziękujemy również Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, za opłacenie autokaru, który dowiózł uczniów na wyżej wymienione wydarzenie.

Anna Dobracka

Mariola Lemańska